Wieloletnie doświadczenie i wiedza

profesjonalizm i terminowość w działaniu

 • Jarosław Kamiński
  Jarosław Kamiński Adwokat

  Założyciel Kancelarii Prawnej Jarosław Kamiński. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studiów podyplomowych z zakresu prawa medycznego, bioetyki i socjologii medycyny oraz studiów prawa dowodowego. Ukończył studia prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim organizowanym we współpracy z Uniwersytetem Floryda Levin College of Law.

  Specjalizuje się w prawie karnym, handlowym, medycznym i autorskim. Jest ekspertem w zakresie prowadzenia postępowań sądowych z udziałem podmiotów polskich i zagranicznych. Posiada bogate doświadczenie w prawie kontraktów, optymalizacji struktur, przejęciach i fuzjach, które zdobył zarówno jako prawnik współpracując z wiodącymi warszawskimi kancelariami prawnymi, jak również piastując równocześnie stanowiska członków władz wielu spółek czy kuratora spółki. Ma rozległą wiedzę na temat rynku usług gospodarczych i funkcjonowania systemu spółek w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki przekształceń.

  Obecnie jest w trakcie przygotowywania swojej rozprawy doktorskiej się z prawa karnego.

  Języki obce: język angielski, hiszpański.

 • Magdalena Brzozowska
  Magdalena Brzozowska Adwokat

  Absolwentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim, studiów z zakresu prawa amerykańskiego oraz z zakresu praw człowieka, stypendystka GLS na Uniwersytecie w Waszyngtonie.

  Specjalizuje się w postępowaniach przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu, w postępowaniach na podstawie Konwencji Haskiej o cywilnoprawnych aspektach uprowadzenia dziecka za granicę oraz w postępowaniach transgranicznych. Zajmuje się różnymi aspektami prawa do rzetelnego procesu, ochrony własności, ekstradycji, wolności słowa. Jest autorką licznych publikacji z zakresu ochrony praw człowieka.

 • Michał Kossow
  Michał Kossow Adwokat

  Specjalizuje się sprawami z zakresu prawa: cywilnego, karnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego oraz rodzinnego. Szczególnie interesują go spory sądowe zaistniałe na gruncie prawa cywilnego i gospodarczego.

  Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podmiotom prowadzącym oraz zaczynającym prowadzić działalność gospodarczą. Obsługiwał dziesiątki Startupów w zakresie sporządzanie, opiniowania i negocjowanie umów handlowych (inwestycyjnych, najmu, dzierżawy, pożyczki, RODO itp.) oraz regulaminów (sprzedaży, działania); dodatkowo: prowadzenia dokumentacji, przygotowywanie pism urzędowych, uzyskiwanie pozwoleń i wielu różnych decyzji administracyjnych

  Cechuje się dążeniem do postawionego celu, rzetelnością, terminowością, oraz dbałością o interesy klienta.

 • Tomasz Błotnicki
  Tomasz Błotnicki Partner Kancelarii Kamiński

  Partner Kancelarii Kamiński. Absolwent Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz European School of Law. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek i prawa umów handlowych oraz prawie bankowym.

  Specjalista z zakresu Ochrony Danych Osobowych oraz kwestii z tym powiązanych. Prowadzi z tej dziedziny szkolenia a dodatkowo pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

  Podczas studiów zdobywał szerokie doświadczenie zawodowe w wiodących warszawskich kancelariach prawniczych. Specjalizacje w doradztwie z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego, w tym doradztwa prawnego dotyczącego umów handlowych, które zdobył jako prawnik w międzynarodowych kancelariach Baker & McKenzie w departamencie Energetycznym i Nieruchomości, Dewey&LeBoeuf oraz CMS Cameron McKenna. Aktywnie uczestniczy w projektach WaCoPas, między innymi posiedzenia Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

  Autor wielu publikacji z prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego.

  Obecnie w trakcie przygotowywania swojej rozprawy doktorskiej z prawa handlowego.

  Języki obce: angielski.

 • Wioletta Kamińska
  Wioletta Kamińska Prawnik

  Absolwentka Wyższej Europejskiej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie.

  Specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie pracy oraz prawie spadkowym.

  Zakres jej prac obejmuje między innymi pomoc w dochodzeniu roszczeń, prowadzeniu negocjacji czy przygotowywaniu pism procesowych.

  Zapewnia także wsparcie w prowadzeniu postępowań nieprocesowych.

  Posiada 6 letnie doświadczenie w pracy w Kancelariach w obsłudze prawnej osób fizycznych.

  Cechuje się dążeniem do postawionego celu, rzetelnością, terminowością, oraz dbałością o interesy klienta.

  Język: angielski.

 • Ewa Sułkowska
  Ewa Sułkowska Doradca prawny

  Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Obecnie w trakcie zdobywania tytułu na Wydziale Prawnym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

  Specjalizuje się w doradztwie prawa konsumenckiego oraz prawa bankowego, jak również w obsłudze korporacyjnej i compliance.

  Posiada tytuł Inspektora Ochrony Danych Osobowych, wdraża RODO zarówno w pojedynczych przedsiębiorstwach, jak i w dużych firmach z wieloma placówkami.

  Swoje doświadczenie prawne zdobywała w Kancelarii Rachelski i Wspólnicy.

  Szczególnie ceniona przez naszych Klientów za organizację pracy, terminowość, słowność, dostępność i co najważniejsze wspólnie osiąganą skuteczność w prowadzonych sprawach.

  Może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami oraz rekomendacjami zarówno od Klientów indywidualnych, jak i zarządzających dużymi markami.

W czym możemy Tobie pomóc?

Analiza Państwa sprawy na pierwszym spotkaniu jest bezpłatna.